POLYPROPYLENOVÉ BAZÉNY

Oválné bazény

  • Pro aktuální ceník nás neváhejte kontaktovat

H2 plast s.r.o.

je výrobcem plastových bazénů, včetně dodávky čistícího příslušenství. Použitím moderních technologií při samotné výrobě (svařovací automat), nabízíme našemu zákazníkovi plnohodnotný, kvalitní, cenově dostupný výrobek s dlouhodobou životností.

BAZÉNY

vyrábíme z ekologicky nezávadného polypropylénového plastu (tl. 5 mm), odolného proti UV záření. Plastový materiál plní funkci opěrné konstrukce i vodotěsné vložky zároveň, proto nejsou užitné vlastnosti bazénu omezeny tak, jako u jiných typů bazénů, např. z plechových konstrukčních prvků nebo z foliové vložky apod..

Montáž u zákazníka se provádí na připravenou betonovou desku (tl. 15-25 cm). Její povrch musí být hladký a rovný. Na ni se položí podkladová tkanina, popř. tepelná izolace.Bazény je nutné zapustit do terénu a obetonovat nebo obezdít. Dříve než se bazén zapustí do terénu, obalí se boky fólií a na ni se do polí mezi výztužná žebra bazénu vkládá tepelná izolace.

TVAR BAZÉNU

je v základním provedení kruh, ovál a obdélník (rádius v rozích 60 cm). Na přání zákazníka zhotovíme jakýkoliv atypický tvar. Jedině kruhové bazény je možné ponechat nad terénem. Ostatní bazény je nutné zapustit do terénu a obetonovat nebo obezdít.

Vypuštěný má být bazén jen na dobu nezbytně nutnou !

 
 
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek