Produkty

Zásobní nádrže

Zásobní nádrže vyrábíme libovolného tvaru nejen na vodu, ale i kyseliny a hydroxidy z materiálů PP-C, PP-H, PEHD, PE100, PVC a PVDF. 

Rozpouštěcí nádrže

Rozpouštěcí nádrže vyrábíme včetně násypek a míchadla i na agresivní či abrazivní látky, jako je například chlornan vápenatý, vápenné mléko a flokulanty.

 

Dávkovací nádrže

Dávkovací nádrže vybavené doplňky pro připojení dávkovacího čerpadla vyrábíme pro agresivní média, jako je například chlornan sodný, kyseliny, hydroxidy a síran železitý.
 

Potrubní rozvody

Potrubní rozvody z PP a PE provádíme svařovacími metodami polyfúze, na tupo, a elektrotvarovkami. Rozvody z PP natur a PVDF provádíme infračerveným a bezvýronkovým svařováním. Rozvody z ABS a PVC provádíme lepením.
 

Vodoměrné šachty

Vodoměrné šachty vyrábíme samonosné i k obetonování z PP a PE.
 

Záchytné vany

Záchytné vany vyrábíme pod technologické linky, kde dochází k okapům. Zabezpečují možný únik kapalin na konstrukce staveb či jiných nežádoucích míst

Zakázková výroba

Potřebujete krabičku či absorpční kolonu? Popište nám svou představu a my Vám ji vyrobíme.

Čerpadla

Ve spolupráci s firmou Katko s. r. o. prodáváme a servisujeme čerpadla značek IWAKI, Yamada, Pomac, Standard a Peribest. Čerpadla ostatních značek pouze servisujeme.
 

Dávkovací systémy

Dávkovací systémy se skládají z dávkovací nádrže, dávkovacího čerpadla a řídící jednotky Walchem (včetně měřících sond). Velikost a materiálové provedení se volí podle konkrétní aplikace.